feature-preview

Chytrý přehled všech projektů

V přehledu projektů najdete vše přehledně pohromadě. Díky funkci DRAG&DROP můžete své projekty snadno označit jako dokončené či zrušené. Přehled projektů je také místem, kde můžete vytvořit projekty nové.

feature-preview

Vše na jednom místě

Každý projekt, na kterém pracujete může obsahovat více kalkulací. Díky tomu můžete spravovat různé částky k různým částem projektu. Každá kalkulace může být navíc rozdělena do jednotlivých bloků. Pro každý blok můžete nastavit jinou hodinovou sazbu.

Přizvěte další členy týmu

Jakmile vytvoříte nový projekt, budete chtít jistě přizvat své kolegy. V detailu projektu můžete přizvat tolik členů, kolik jen chcete. Jejich pozvánky můžete opakovaně rozeslat či zrušit. Jakmile vaši žádost potvrdí, můžete na projektu spolupracovat všichni společně.

feature-preview

Jednoduché sdílení kalkulací

Jakmile je vaše kalkulace připravena, přijde čas ji posunout dál. S Tooltee můžete kalkulaci vytisknout, sdílet nebo exportovat do služby Toggl či Trello. Nechybí ani funkce uložení kalkulace ve formátu Excel a Word.

Měna

U každého projektu máte možnost vybrat si měnu, ve které bude jeho kalkulace probíhat.

Šablony

Šablony v Tooltee jsou předpřipravené kalkulace rozdělené do bloků pro rychlejší start. Šablonu si můžete kdykoliv změnit podle svých potřeb.

Vše připraveno?

Každou kalkulaci můžete rozdělit na samostatné bloky. Pokud je blok připraven, označte ho přetažením. Každý přetažený blok můžete samozřejmě kdykoliv znovu označit jako rozpracovaný. Označování bloků vám může efektivně pomoci odevzdat kalkulaci v termínu.

Skrývání položek

Pokud jsi nejste jisti některou či některými položkami ve vaší kalkulaci, můžete je skrýt. Celková výsledná částka se automaticky přepočítá. Skryté položky lze kdykoliv zobrazit znovu jedním kliknutím.

Firemní údaje

S každou kalkulací můžete zároveň sdílet údaje o vaší firmě. Je to prosté - stačí zaškrtnout možnost sdílení firemních údajů a vaši klienti je okamžitě uvidí ve vámi sdílené kalkulaci.

Rozšířený výběr položky kalkulace

V pokročilém nastavení řádku kalkulace si můžete vybrat z mnoha různých položek. Vytvořte řádek kalkulace s cenou za kilometr, kus, míli, jednotku, den či za m2.

Sleva

Pokud potřebujete, můžete na vaši kalkulaci poskytnout slevu. Stačí zadat slevu v % a Tooltee vše automaticky přepočítá.

Sdílení celého projektu

Každý projekt může obsahovat více kalkulací. Díky Tooltee můžete jednoduše z vašeho projektu vybrat všechny, či jen konkrétní kalkulace a pohodlně je nasdílet v jednom kroku.

S Tooltee jste v bezpečí

Vaše data jsou v bezpečí. Veškerá vaše činnost na Tooltee je chráněna nejmodernějšími SSL/TLS/HTTPS protokoly. Veškerá data patří vám. Pokud se rozhodnete, že Tooltee přestanete používat, můžete si svá data kdykoliv stáhnout.

Tooltee PREMIUM

Barvy & logo

Vytvářejte kalkulace jako profesionálové. S Enterprise edicí můžete svým kalkulacím nastavit firemní logo a barvu.

Tooltee PREMIUM

Unikátní URL

Unikátní URL adresa reprezentuje název vaší firmy. Hodit se bude především pokud sdílíte či prezentujete své kalkulace veřejně online. URL adresa je ve tvaru vasefirma.toolte.com.

Tooltee PREMIUM

VIP podpora

Nevíte si s něčím rady? Neváhejte a napište nám, kdykoliv potřebujete.

Chceme jen, abyste věděli, že používáme cookies!