Tooltee je vaše cesta k profesionálním kalkulacím.
Co všechno na ní můžete potkat?

feature-preview

Všechny kalkulace na jednom místě

Hned po přihlášení uvidíte kompletní přehled svých projektů. Abyste v nich měli pořádek, můžete si je jednoduše třídit. Pomocí funkce Drag&Drop je vždy přetáhnete tam, kam patří – mezi rozpracované, hotové, nebo zrušené projekty.

feature-preview

Kalkulace celého projektu od A do Z

Tooltee vám pomůže s tvorbou jednoduchého rozpočtu o pár položkách, ale i s komplexním projektem, který je třeba rozdělit na spoustu dílčích kalkulací.

Jednotlivé položky můžete v rámci jedné kalkulace seskupit do tematických bloků. V každém z nich můžete pracovat s odlišnými měrnými jednotkami i cenovými sazbami.

Spolupracujte s celým týmem

K tvorbě kalkulací můžete přizvat své zaměstnance či kolegy. Stačí jim poslat pozvánku a týmová práce může začít. Každý dělá na tom, čemu nejlépe rozumí. Zároveň jsou ale všichni v obraze o celkovém postupu.

feature-preview

Hotovou kalkulaci můžete rovnou sdílet

Každá vaše kalkulace získá unikátní URL adresu, jejíž odkaz můžete jednoduše poslat svému klientovi. Ten ale může preferovat jinou podobu kalkulací. Ani to není problém – díky Tooltee mu vždy snadno vyhovíte. Kalkulaci totiž můžete převést do Wordu, Excelu i PDF.

Pokud používáte Toggl, Trello či Fakturoid, můžete své kalkulace propojit i se svými účty v těchto službách.

Nastavte měnu

Počítáte vše v korunách, nebo potřebujete ve svých kalkulacích pracovat i s dolary, eury či librami? Tooltee se vám přizpůsobí. U každé kalkulace si totiž můžete nastavit vhodnou měnu.

Šablony, které vám usnadní práci

V Tooltee máte k dispozici několik šablon, z nichž můžete při tvorbě kalkulací vycházet. Dopředu v nich máte přednastavené nejčastěji používané položky i tematické bloky. Základní osnovu už tedy máte hotovou a jen si vše upravíte k obrazu svému.

Označte hotové bloky

Položky každé kalkulace můžete seskupit do tematických bloků. Jakmile některý z nich dokončíte, můžete jej snadno označit jako hotový. Na první pohled pak budete mít skvělý přehled o tom, na čem je ještě třeba pracovat.

Skrývání položek

Každou položku kalkulace můžete jediným kliknutím skrýt. Při výpočtu výsledné částky ji pak Tooltee nebude brát v potaz a při sdílení ji neuvidí ani váš klient. Vy však můžete skrytou položku kdykoliv vrátit zpátky do hry.

Sdílejte kalkulaci s přidaným textem

Až budete hotovou kalkulaci sdílet s klientem, můžete k ní připojit vlastní text. V něm můžete uvést nezbytné údaje o své firmě, doplnit spojení na kontaktní osobu nebo třeba připojit osobní poděkování za dosavadní spolupráci.

Pracujte s různými jednotkami

Vaše kalkulace může zahrnovat velmi různorodé položky. Některé z nich si budete účtovat hodinovým tarifem, jiné třeba cenou za kus, metr čtvereční či kilometr. V Tooltee proto můžete při tvorbě kalkulací pracovat s celou řadou měrných jednotek.

Dejte klientovi slevu

Pro celou kalkulaci nebo pro některou její část můžete nastavit slevu. Stačí zadat, o kolik procent to má mít váš klient levnější, a Tooltee vše automaticky přepočítá za vás.

Nastavte příplatek

Pro jednotlivé bloky také můžete nastavit příplatek. Zadáte procentuální hodnotu a výpočet už zařídí Tooltee.

Sdílejte celý projekt, nebo jen jeho část

Se svými klienty můžete sdílet buď celý projekt, nebo jen jeho určitou část. U větších projektů tak jednoduše nastavíte, které dílčí kalkulace jsou určeny očím daného klienta.

Tooltee chrání vaše citlivá data

Veškerá data, která zadáte do svých kalkulací, jsou u nás v naprostém bezpečí. Tooltee totiž využívá nejmodernější SSL/TLS/HTTPS protokoly.

Pokud časem přestanete Tooltee používat, svá soukromá data si odnesete s sebou – jednoduše si je stáhnete do svého počítače.

Chcete víc? Zkuste Tooltee Premium!

Vyzkoušejte Tooltee Premium a získejte celou řadu bonusových funkcí.
Těšit se můžete třeba na:

  • Neomezený počet kalkulací a projektů
  • Kalkulace ve vašich firemních barvách a s vaším logem
  • Unikátní URL adresa vašich kalkulací (vasefirma.toolte.com)
  • Třídění projektů pomocí barevných značek či textových štítků
  • Tvorba finančních přehledů a reportů
  • VIP podpora
  • Možnost individuálního přizpůsobení nástroje konkrétním potřebám z vaší praxe
Chceme jen, abyste věděli, že používáme cookies!